METSAMEELEAVALDUS TAMMETSÕÕRIS VANA-VÕRUMAAL

Kohtume 16.08 Võromaa väekas Tammetsõõris. 

Metsaekspert Liis Kuresoo juhtimisel teeme väikese matka mööda Kütioru nõlva, kus kohtume ohustatud ja eriliste liikidega. Jõuame raielankideni, millel kasvanud vanad ja võimsad puud on nüüdseks pelletitena välismaa ahjudes.
Kõneleme biokütusest.
Teekonda saadab kunstnik ja Kütioru pikaaegne elanik Peeter Laurits.
Üheskoos laulame vanu ja vägevaid regilaule metsa väest ning sellest, kui oluline on üheskoos metsameeles edasi minna. Laulma on lubanud tulla Hintsi Anna, Margna Epp ja Soone Kati.
Päeva modereerib Faristamo Eller. 

Ku mõts om terve, sõs miil om terve!

 

Fotosid jagades kasuta #metsameel

 

1. Konkreetse punkti saab välja valida ja end registreerida siin meie kodulehel: https://meeleavaldus.savetheforest.ee, nii on korraldajatel hiljem lihtsam osalejate arv kokku lugeda, samuti teab nõnda kohalik korraldaja kui paljude osalejatega umbes võiks arvestada.
2. FB-s üritusele registreerumine aitab viia info võimalikult paljude huvilisteni: https://www.facebook.com/events/781546715947745/
Ja loomulikult, kui vähegi võimalik, palun toetage Metsameeleavalduse läbiviimist: Päästame Eesti Metsad MTÜ, EE197700771004651360.
———————————————
Palume väga:
Palun jää haigena koju;
Hoia sündmuse toimumise ajal sotsiaalset distantsi ehk järgi 2+2 m reeglit!
NB! Juhul kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud covid-sse või olnud kontaktis kinnitatud covid-19 haigestunuga või teil on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (nt palavik, kuiv köha, hingamisraskused), siis palun osale meeleavaldusel vaid mõttes.
#tulentervena #hoianvahet #pesenkäsi #kannanmaski