Meist

MEIST

MTÜ Päästame Eesti Metsad eesmärgiks on jagada keskkonnaalast teavet, teha koostööd teiste organisatsioonidega Eesti metsade kaitsmise nimel ja osaleda aktiivselt keskkonnaalaseid otsusteid ja poliitikaid puudutavates tegevustes.

Oleme üheskoos teadlaste ja teiste keskkonnaorganisatsioonidega koostanud Eesti Metsamanifesti ning Eesti Metsapetitsiooni, pesitsusrahu petitsiooni ning kodumetsade kaitseks pöördumise.

MTÜ Päästame Eesti metsad sai alguse ideest korraldada 2020. aasta 21. märtsil, rahvusvahelisel metsade päeval, meeleavaldus Eesti metsade toetuseks.

Koroonaviiruse puhangu tõttu olime sunnitud meeleavalduse edasi lükkama. 16. august 2020 aastal toimus meie eestvedamisel kahekümne seitsmes erinevas paigas aga üle-eestiline Metsameeleavaldus.

Ühingu eesmärgiks on loodusliku mitmekesisuse ja liigirikkuse säilitamine. Ühing korraldab keskkonnakaitselisi tegevusi, teeb koostööd kohalike omavalitsuste ja teiste ametkondadega (Vabariigi Valitsus, ministeeriumid jne), looduskaitse organisatsioonidega (ka rahusvahelisel tasandil); osaleb seadusloomes, viimasel ajal seisab paljudel juhtudel ka looduse eest ka kohtus.

Toetage Metsapetitsiooni kohta info levitamist annetades Päästame Eesti Metsad MTÜ (registrikood 80577966) arveldusarvele nr. EE197700771004651360. Aitäh!

Facebooki leht: Päästame Eesti Metsad MTÜ

Facebooki grupp: Aktiivselt Metsa Kaitseks 

Youtube kanal: savetheforest

MEIE TIIM

Päästame Eesti Metsad juhatuse liikmed: Farištamo Eller, Liina Steinberg
Aktiivsed liikmed: Sandra Urvak, Piret Räni
Vabatahtlikud: Mona-Marie Nõmm, Andra Saimre, Meelis Eller
Koordinaator: Liina Steinberg liina@savetheforest.ee