METSAMEELEAVALDUS LAANEMETSA PARGIS

Armsad valgamaalased ja Valgamaa sõbrad!

16.08. toimub Püsimetsamajanduse ringsõit Laanemetsas.
Kogunemine LAANEMETSA PARGIS

https://goo.gl/maps/iamHkCM5YhMLnBRt9

KALEV RAUDSEPP räägib püsimetsamajandamisest. 

LEANNE BARBO ja teised muusikud mängivad pille.

Teeme suurel Metsameeleavalduse päeval ringkäigu Laanemetsa ümbruskonna metsades.

Kalev Raudsepp räägib püsimetsamajandusest, annab praktilisi näpunäiteid ja nõuandeid, kuidas säästlikult metsa majandada ning näitab kohapeal nii erinevaid metsamajanduse tulemeid kui seda, mida siis metsaga õieti peale hakata, kui on soov säästlikult majandada.
Koguneme Laanemetsa pargis, jaguneme autodesse ning sõidame kohapeale vaatama.
Kahes peatuspaigas mängivad Leanne Barbo ja teised pilli ja kui saab, teeme eelmise päeva meenutuseks ka mõne tantsu (15. augustil on Hargla kultuurimajas tantsuklubi) https://www.facebook.com/events/286370239358852/

Aega palume varuda kuni kaks tundi.

Fotosid jagades kasuta #metsameel

1. Konkreetse punkti saab välja valida ja end registreerida siin meie kodulehel: https://meeleavaldus.savetheforest.ee, nii on korraldajatel hiljem lihtsam osalejate arv kokku lugeda, samuti teab nõnda kohalik korraldaja kui paljude osalejatega umbes võiks arvestada.
2. FB-s üritusele registreerumine aitab viia info võimalikult paljude huvilisteni: https://www.facebook.com/events/781546715947745/
Ja loomulikult, kui vähegi võimalik, palun toetage Metsameeleavalduse läbiviimist: Päästame Eesti Metsad MTÜ, EE197700771004651360.
———————————————
Palume väga:
Palun jää haigena koju;
Hoia sündmuse toimumise ajal sotsiaalset distantsi ehk järgi 2+2 m reeglit!
NB! Juhul kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud covid-sse või olnud kontaktis kinnitatud covid-19 haigestunuga või teil on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (nt palavik, kuiv köha, hingamisraskused), siis palun osale meeleavaldusel vaid mõttes.
#tulentervena #hoianvahet #pesenkäsi #kannanmask
 K